قوانین و مقررات

آژانس دیجیتال مارکتینگ اُکسین مجموعه ای از خدمات بازاریابی و تبلیغات دیجیتال را در اختیار کاربرانش میگذارد و هدف اُکسین ارتقاء سطح کیفی کاربرد اینترنت ایران است

لطفا قوانین زیر را با دقت مطالعه نمایید تا شبهه ای در استفاده از خدمات برای شما به وجود نیاید.

مقررات عمومی

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ اُکسین تمامی فعالیت هایش را بر پایه  قوانین جمهوری اسلامی ایران و با رعایت حقوق مصرف کننده انجام می دهد و از کاربرانش نیز انتظار مشابهی می رود.
 2. وب سایت اُکسین می تواند هر زمان که لازم بود قوانین و شروط کار خود را ویرایش کند و در صورتی که قوانین جدید روی تصمیمات کاربر تاثیرگذار باشد شرایط جدید را به اطلاع کاربران خود میرساند و فرصت لازم برای تصمیم گیری را به کاربرانش میدهد.

تعهدات اکسین

آژانس دیجیتال مارکتینگ اُکسین تعهدات مشخصی نسبت به کاربرانش دارد که در ادامه میتوانید آنها را مطالعه نمایید.

 1. وب سایت اُکسین اطلاعاتی که کاربرانش برای تصمیم گیری نیاز دارند را به صورت شفاف در اختیار آنها می گذارد و ابهامات آنها را رفع میکند.
 2. وب سایت اُکسین تعهد لازم را نسبت به کار خود دارد و سعی میکند اصول درست را در فعالیت های خود به کارگیرد.
 3. وب سایت اُکسین در قبال محتویات تبلیغات و بازاریابی کاربرانش مسئولیتی به عهده ندارد اما مبنای کار شما باید شفافیت و درستی کار باشد.
 4. وب سایت اُکسین در مقابل بروز مشکلات ناگهانی و یا قطعی احتمالی هیچ کنترلی ندارد و شکیبایی شما کمک بزرگی به رفع مشکل میکند.
 5. وب سایت اُکسین در جهت مشاوره و رفع مشکلات کاربران پشتیبانی دارد با این حال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی ندارد و ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، پاسخگویی سریع امکان پذیر نباشد.
 6. محتوای وب سایت اُکسین و مالکیت مادی مقاله متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ اُکسین است و درخصوص ماکیت معنوی اگر استراتژی و کلمات کلیدی و ویرایش کلی از سمت آژانس اُکسین باشد مالکیت معنوی نیز متعلق به اُکسین است.

تعهدات کاربران اکسین

 1. کاربران اُکسین باید فعالیتشان در راستای قوانین جمهوری اسلامی و اخلاقی باشد و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک و بر خلاف قوانین،  وب سایت اُکسین میتواند همکاری خود را با کاربر قطع کند و اگر در چنین شرایطی مبلغی دریافت کرده باشد و مقداری از آن مصرف شده باشد باقی مانده مبلغ  بازگشت داده میشود.
 2. تبلیغات کاربر نباید برای کاربران فارسی وب مزاحمت ایجاد کند و باید به نحوی باشد که حیطه کاری کاربر را با وضوح برای مخاطب مشخص کند.
 3. کاربر باید دارای هویت و اطلاعات مشخصی باشد تا در صورت بروز مشکل امکان پیگیری وجود داشته باشد.

مواردممنوع

 1. تجاوز به حریم شخصی دیگران به روش های مختلف
 2. انجام کارها و فعالیت هایی که باعث ضرر دیگران میشود.
 3. رعایت نکردن اخلاق و به هم زدن نظم.
 4. مصادیق مجرمانه طبق قانون مجازات اسلامی-تجارت الکترونیک-جرائم رایانه ای و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران.
 5. هرگونه فعالیت برای نفوذ به پایگاه داده اکسین.
 6. انتشار محتوایی که نسبت به یک قوم،  مذهب و یا جنسیت تبعیض قائل شود.
 7. مطالب بدون ارائه منبع موثق با ادعای علمی.
 8. مطالب گمراه کننده و غیر قابل اثبات.

مالکیت فردی

محتویات وب سایت اُکسین متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ اُکسین بوده و مشمول قوانین مالکیت داخلی و فکری و بین المللی است و آژانس اُکسین هنگام مشاهده هر گونه استفاده از آنها  برای مقاصد مختلف و بدون دریافت اجازه کتبی حق پیگرد قانونی دارد.

استرداد وجه

اگر وب سایت اُکسین بنا به دلایل مختلف قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدماتش نباشد باید مبلغ دریافت شده را به طور کامل بازگرداند و در شرایطی که کاربر اُکسین تصمیم به لغو همکاری بگیرد وب سایت اُکسین درصورتی که فعالیت را شروع نکرده باشد موظف است وجه را باز گرداند و اگر فعالیتش را شروع کرده باشد تصمیم گیری در مورد بازگشت وجه به عهده این وب سایت است و هیچ تعهدی در این زمینه وجود ندارد.

حل اختلاف

در صورت بروز هرگونه  مشکل و وجود اختلاف در این تهعدنامه شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای نسبت به انعقاد اعتبار، تفسیر، فسخ واجرای آن قضاوت خواهدکرد.

فورس ماژور

در صورت بروز مشکلاتی که کنترل آنها در دست مسئولان وب سایت اُکسین و کاربران آن نیست مسئولیتی در قبال تعهدات وجود ندارد و این حوادث شامل زلزله،  قطع برق،  قطع شبکه و… است.

مکاتبات

تمامی مکاتباتی که از طریق ایمیل،  تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی صورت بگیرد بایگانی میشود تا بتوان در موارد خاص به آنها ارجاع داد

اسکرول به بالا
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید