درباره ما

درباره اُکسین بیشتر بدانید

معرفی اُکسین

آژانس دیجیتال مارکتینگ اکسین  یک آژانس معمولی نیست! ما در اینجا سعی میکنیم رویای شما را محقق کنیم.

 اکسین،  تبلور تلاش مجموعه‌ای از افراد است که مشتاقانه جهت توسعه فضای مجازی تلاش کردند،  عرق ریخته اند ساعتها وقت گذاشتند و از خود گذشتگی کردند.

کار اصلی ما در اکسین این است  که با ارائه خدمات طراحی گرافیک،  طراحی و برنامه نویسی سایت و موبایل،  تولید محتوا در شبکه های اجتماعی من جمله اینستاگرام و خدمات حوزه کسب و کار از مشاوره گرفته تا ایده پردازی و اجرا، سبب شویم کسب و کاری دیجیتالی و پر رونق داشته باشید.

 اکسین تنها این خدمات را ارائه نمی دهد، بلکه به شما انگیزه و اشتیاق لازم جهت توسعه دیجیتالی کارتان را هدیه می کند.  ما در اکسین بر این باوریم  که فروش پایان کار نیست بلکه شروع یک تعامل سازنده است.

در اُکسین کاری میکنیم که برند شما رشد کند تصویر خیلی خوبی در ذهن مشتریان پیدا کند ارائه خدمات و محصولات شما را آسان تر کند به عنوان صاحب کسب و کار از کار کردن خود لذت ببرید مشکلات را شکلات کنید!

چشم انداز و ماموریت اُکسین

آنچه که می خواهیم در نهایت به آن برسیم در جهت آن تلاش می‌کنیم، گسترش فعالیت دیجیتال مارکتینگ و توسعه کمی و کیفی آن، ابتدا در سراسر ایران عزیزمان و سپس در خاورمیانه و دنیاست. هرچند در طی این سال ها قدم های خوبی در این جهت برداشته‌ایم و نتایج خوبی گرفتیم اما تا محقق شدن جزء به جزء این چشم انداز دست از تلاش بر نخواهیم داشت.

ماموریت ما این است که از طریق به کارگیری نیروهای جوان و متخصص و متعهد، با ارائه به روز ترین و بهترین خدمات دیجیتال به کسب و کارهای خرد، متوسط و کلان ضمن ایجاد توسعه و منفعت برای مشتریان، چشم اندازمان را محقق سازیم.

آنچه که در چشم انداز و ماموریت ما اهمیت داشته و دارد، توسعه منفعت ذینفعان از جمله مشتریان و سهامداران، در کنار توسعه برند و فعالیت ماست.

شعب و نمایندگان

مشاهده اطلاعات شعب و نمایندگان و درخواست نمایندگی

هدف ما، توسعه دیجیتالی کار شما

تلاش ما توسعه دیجیتالی یا کسب و کار شماست زیرا راه توسعه قطعاً از فضای دیجیتال گذر می کند و اشخاصی که زودتر در این مسیر قدم می گذارند مسلماً سریع‌تر از دیگران می‌توانند کسب و کار خود را توسعه دهند و پیشرفت کنند.

صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ با اُکسین

در این مسیر هر آنچه را که نیاز داشته باشید برایتان فراهم کردیم تا نیاز به این نداشته باشید که با شرکت های مختلف و زیادی در تعامل باشید ، کافیست بر روی خدمات ما متمرکز شوید تا اثر آن را در کسب و کار خود حس کنید.

تاریخچه اُکسین

اُکسین یک برند نوپا نیست!

بلکه حاصل سالها تلاش و تجربه سردی و گرمی،  سختی و آسانی،  شکست و موفقیت های گوناگون است.

سال 1393

شروع فعالیت

مجموعه اکسین از سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت کرده و با اسم ها و برندهای گوناگون فعالیت خود را توسعه داده است. برند هایی از جمله فراهوشمند که اختصاراً مگا اس نامیده می شد، طراحان هوشمند ، تیم طراحی آبی و مدیرانه که خدمات دیجیتال مارکتینگ را به صورت غیر متمرکز ارائه می‌داد.

سال 1393

سال 1397

تولد اُکسین

 تلاقی تمامی برندهای فوق، برند آژانس دیجیتال مارکتینگ اکسین را شکل داد.

سال 1397

سال 1400

توسعه اُکسین در سراسر ایران

 اکنون که حدوداً ۷ سال از تأسیس این کسب و کار می‌گذرد ما تجربیات فراوانی کسب کردیم و با انواع مشتریان کارکرده و به خوبی نیازهای آنان را شناسایی و راه حل مشکلات شان را ارائه کردیم.

سال 1400

.

اسکرول به بالا
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید